MISJA NASZEJ FIRMY

Naszą misją jest dać uśmiech dzieciom i zapewnić im kreatywne
i przyjemnie spędzenie wolnego czasu oraz w sposób profesjonalny przygotować dla nich odpowiednie atrakcje.

Dodatkowo naszym celem jest odciążyć rodziców,
sprostać ich oczekiwaniom i sprawić by chcieli ponownie skorzystać
z naszych usług. 

NASZ ZESPÓŁ

ANIA
Hej, jestem Ania ? na co dzień jestem studentką Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych ze specjalnością Międzynarodowy Handel i Transport Morski na wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdanskiego (dacie wiarę? ? ) Jedną z moich pasji jest praca we własnym ogródku ?‍? wiecie, ze udało mi się wyhodować nawet własne arbuzy? ?? W Gosi Samosi pracuję już prawie 4 lata – to właśnie tu zaczęłam zdobywac doświadczenie w pracy z dziećmi ? skąd taki pomysł? Do dziś nie mam pojecia ? może dlatego, ze to praca, w której mogę być uśmiechnięta i szalona – czyli taka, jaka lubię być najbardziej?
GOSIA
Hej jestem Gosia
Studiuje Iberystyke 
Moją pasją są robótki ręczne i języki obce,
w szczególności hiszpański 
Z dziećmi pracuje od 3 lat
Do Gosi Samosi przyciągnęła mnie atmosfera,
to, że ta praca nie jest typowa,
to, że wymaga od nas kreatywności
SYLWIA
Sylwia – za dnia żeglarz, w nocy zaś animatorka. Uwielbia występowanie na scenie, a z dziećmi pracuje już od 4 lat. Jak sama mówi – chce płynąć cały czas do przodu – dlatego wybrała firmę Gosia Samosia. 
KAROLINA
Witam! Mam na imię Karolina i w firmie “GosiaSamosia” pracuje już od lipca 2021. Od zawsze lubiłam zabawę, pracę z dziećmi. Pracowałam w przedszkolu, a teraz w firmie animacyjnej? Uwielbiam zabawy kreatywne, jakis czas temu skończyłam również kurs szycia. Moją pasją jest siłownia i kocham góry ❤️