Pracowaliśmy dla

logo11
Auchan_logofabryka kultury

 

Nasi zadowoleni klienci

 “Dzieci zachwycone, Dominika szczęśliwa, a Dawid już wyczekuje swoich urodzin:)Mam wiele podziwu dla Waszej pracy i wielki szacunek, że potraficie tak zająć dzieci, ze nie chcą nawet jeść:)))ani pić. Polecamy z czystym sercem!” Aleksandra M.

„Nie ma lepszej opcji przy wiekszej ilosci dzieci na weselu. U nas Gosia i Dominika byly z dziecmi cala noc, wszyscy byli zachwyceni. Dzieci atrakcjami, ktore dziewczyny im przygotowaly, a rodzice tym, ze maja spokoj od dzieci. Dzieci poszly grzecznie spac pod czujnym okiem Gosi i Dominiki, a wata cukrowa zrobila furore nie tylko wsrod malych gosci weselnych Rewelacja!” Paulina W.

 

„Było nam bardzo miło źe Mikuś zechciał do nas wpaść. Juź cieszymy się źe być moźe za rok znowu się zobaczymy.” Teresa L

 

„Dziękujemy za dzisiejszą wizytę Mikołaja. Było bajecznie.” Anna S

 

„Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom dzisiejszej zabawy, za uśmiech, wspaniałą zabawę i cudowne prezenty. Szczególne podziękowania dla Gosia Samosia za możliwość zorganizowania wspaniałych 5 urodzin” Bożena K.

 

„Dziękujemy serdecznie za cudowną zabawę na dzisiejszym festynie. Dzieci, jak i Rodzice (i Panie) był zachwycone. Nie możemy doczekać się kolejnych spotkań. Z miłą chęcią polecam”
Ewelina M.

 

„Zamówienie Pań animatorek było jednym z najlepszych pomysłów przy organizacji wesela! Dzieci były przeszczęśliwe a rodzice jeszcze bardziej. Pełen profesjonalizm. Polecamy gorąco! Zadowoleni Państwo Młodzi” Monika L.

 

„Dziękujemy Mikołajowi i Elfowi i za wizytę dzieciaki były w szoku że przyniósł im tyle prezentów. W przyszłym roku też z chęcią go zobaczymy. Uczymy się już kolęd i wierszyków. Polecamy wszystkim Solidna firma i solidni ludzie” Magda L.

 

„Bardzo dziękujemy za dzisiejszą wizytę w szkole nr 33 w Gdyni Oksywiu w klasie IF. Dzieciaki bawiły się super i na pewno zapamiętają dzisiejszy dzień na długo. Pozdrawiamy.” Rodzice Kuby.